SMS-Operátor

Komplexní systém zajišťující potřebu jakékoliv SMS komunikace.

Naše společnost je jedním z největších SMS agregátorů v ČR. Zajišťujeme SMS komunikaci nejen pro státní sektor (ministerstva, kraje, města, obce, FÚ, ÚP, atd.), ale také pro největší tuzemské společnosti a zahraniční operátory. Máme 20 let zkušeností se zajišťováním SMS komunikace. Jsme registrování u ČTÚ jako operátor veřejné komunikační sítě a napojeni na přímé vysokokapacitní připojení do SMS center operátorů, vč. databází přenesených čísel.

Systém "SMS-Operátor" umožňuje odesílání a příjem SMS zpráv, a to včetně zpoplatněných „Premium SMS“ zpráv a odesílání SMS zpráv na pevné linky. Je určen jak pro jednotlivce posílající menší počet SMS zpráv, tak i pro velké společnosti komunikující se zákazníky přes hromadné obesílky (obchodní sdělení, marketingové akce, atd.). Systém je možno používat také v rámci interní komunikace či hlídání probíhajících procesů a umožňuje uživatelům odesílat SMS zprávy z vlastního IS/aplikace. Automatickou součástí systému je uživatelsky přívětivé a přehledné webové rozhraní, nabízející jednoduchý způsob odesílaní SMS.

SMS komunikaci zajišťujeme nejen pro ČR, ale také Slovensko a další destinace. Disponujeme vysokou propustností systému a u každé odeslané SMS zprávy je vždy informace o stavu doručení SMS. Automaticky umožňujeme odesílání SMS zpráv delších jak 160 znaků a zasílání SMS zpráv s textovým identifikátorem odesílatele SMS.

Využívání systému nevyžaduje ze strany klienta žádné investice, resp. vynaložení jiných prvotních nákladů. Na základě požadavků klienta jsme schopni zajistit funkcionality "na míru".