MicroGuard

Krizové řízení
Všichni dennodenně řešíme větší nebo menší problémy. Doma, v práci, na cestě. Kdykoliv a kdekoliv. Na jejich řešení už obvykle máme své postupy a metody. To stejné ale řeší i organizace a firmy. Pokud se stane nějaká mimořádná nebo krizová událost, potřebují podobně jako každý člověk pravidla (nástroje, postupy, metody), jak tuto situaci zvládnout. Není to však pouze o zvládnutí krizové situace, i když se to tak na první pohled jeví. Je to soustavná a nepřetržitá činnost vedoucí k prevenci, zmírňování rizik i následných plánů obnovy po krizové situaci.

Co je systém MicroGuard?
Informační systém MicroGuard je nástrojem, který usnadňuje krizové řízení ve všech jeho formách. Je to velice spolehlivý a praxí prověřený nástroj, který umožňuje mít vše na jednom místě, dostupné kdykoliv a kdekoliv díky cloudovému řešení. Na práci v systému tedy potřebujete pouze počítač, tablet nebo chytrý telefon a připojení k internetu. Ovládání a uživatelské rozhraní je navrženo tak, aby se systémem uměl zacházet po krátkém školení každý i bez počítačového vzdělání (ředitel, starostka obce, recepční, mistr ve výrobě, skladník atd.).

Jak systém funguje?
Systém je postaven na logické posloupnosti kroků, které je potřebné udělat v závislosti na vzniklé události. Ať se jedná o mimořádnou nebo krizovou situaci.